BRAVE Coworking & Cafe — сміливість у самому серці Львов
   BRAVE — це не просто офіс. Це безпечне середовище для спілкування, корисних знайомств,

   творчої взаємодії та обміну досвідом. Ми створили інноваційний простір, який об'єднує людей та допомагає реалізовувати ідеї не дивлячись ні на що. Тут ми збираємося разом, щоб бути сильнішими!

   BRAVE Coworking & Cafe — нове місце на мапі Львова, де легко зловити «робочий вайб» 24/7*.

   Через переїзд багато спеціалістів втрачають робочі місця, відсутність комфортних умов ускладнює концентрацію на роботі, а тривалі «блекаути» взагалі зупиняють процес. 


   Коворкінг призначений для ефективної роботи спеціалістів найрізноманітніших профілів. Нам важливо, щоб крім роботи у тебе був функціональний простір для натхнення та нових ідей. Тому просто займайся улюбленою справою — умови для цього вже створені!

   Як тобі бути впевненим, що під час мітингу з клієнтом не відключать світло, чи що повітряна тривога не застане просто посеред виконання важливої таски? Команда BRAVE з власного досвіду знає, що варто бути готовим до різноманітних сценаріїв. І якщо квартира чи кав’ярня не покривають твоїх запитів до робочого простору, то інфраструктура нашого коворкінгу максимально відповідає специфіці часу:

    
   3 підстанції, резервне живлення (генератор);


   3 лінії інтернету (оптика, яка працює без світла, запасна лінія, додатковий 4G роутер та Starlink власною персоною);

    

   3 види опалення (газ, електрика і навіть перевірена часом буржуйка).

    

   А для безпеки резидентів та відвідувачів на території BRAVE Coworking & Cafe функціонує сучасне бомбосховище, що облаштовано всім необхідним для роботи в умовах тривалої повітряної тривоги. Зокрема запасами питної води, робочими місцями, інтернетом.


   І пам’ятай, що працювати під час війни — це BRAVE!