BRAVE Day

  299 .00  

 / день 
  • Місце в зоні  Hot Desk
  • Стабільний Wi-fi 

Hot Desk

2999 .00

/ місяць
  • Місце в зоні  Hot Desk
  • 3 резервні лінії інтернету 

Fixed Place

  3599 .00

/ місяць
  • Фіксоване робоче місце
  • Доступ до Starlink

Центр Львова

Робочі місця в центрі міста Лева. Не витрачай зайвий час на добирання! Зручна транспортна розв'язка та багато паркомісць поруч!

Обладнання 

Вся стандартна офісна (і не тільки...) техніка в твоєму розпорадженні! 

3 лінії інтернету + Starlink

Наша основна мета, забезпечити робочий процес за допомогою оптоволокна, запасного провайдера, лінії 4G та супутникового зв'язку Starlink!

 Резервне живлення

Генератор для безперервної можливості зв'язку, роботи, та оплалення. Працюємо, гріємось та заряджаємось позитивною енергією разом!Мережа партнерів

Щодня наші друзі та партнери балують нас різними пропозиціями, акціями та знижками! Дізнайся про всі переваги від наших партнерів у адміна!

Спільнота

Наша сила в різноманітності! Різні і разом ми сильніші. Спеціалісти зі всієї України працюють поруч з госями зі всього світу в нашому особливому спейсі!

Кімнати для команд

Якщо опенспейс + Skype Room + Meeting Room вже не достатньо для амбіцій ваших команд, вітаємо! Ви серед десяток компаній які виросли в наших спейсах, і для вас завжди в наявності приватні офіси для команд будь яких розмірів для будь яких потреб! Особистий менеджер допоможе в підборі ідеального офісу для вашої компанії!

Надіслати запит

Безпека та укриття

Безпека та укриття на першому місці! Цілодобова охорона, відео спостереження, Ajax, особисті локери, сховище... і все що потрібно для твоєї безпеки в одному місці! Для наших резидентів доступне не лише конфортне укриття, але й облаштоване для безперервної з резервним джерелом електро енергії та інтернету, і це все у вентильованому конфортному приміщенні.

Працювати в безпеці

Партнери та Резиденти

Працюй в добрій компанії

1
Demo day чекає на тебе
50
Конфортних робочих місць
123
Чашок кави в день
2015
Дата заснування

Часто задані питання

Є місця?

Є! Але небагато, краще забронювати своє місце сьогодні!

Завжди! Ми знаходимось між трьома підстанціями, відключають одну... ми перемикаємось на іншу! На всякий випадок є свій генератор, і готується підключення до 100кв генератора від бізнес центру.

 

Так як в нас безперервне електропостачання, ми завжди на зв'язку! До ваших послуг оптоволокно, резервна мережа бізнес центру, резервний 4g router і якшо прям все погано, є подарунок від самого Ілона Маска: Starlink!

Бронювання

Обирай твоє робоче місце!


Оріентовний план розміщення основної робочої зони. Для реального розміщення, додаткових приміщень звертайтесь до адміністраторів.

Dati mappa ©2023 Google
Dati mappa ©2023 Google