FORGOT YOUR DETAILS?

Глобальна спільнота безкоштовних клубів програмування для молодих людей.

Вперше в Україні!

CoderDojo Lviv

На території України, команда OkFactory є першою, що взяла на себе організацію таких клубів безпосередньо від CoderDojo Foundation  за всіма правилами руху. Ми хочемо навчити чи зробити ближчими дітей до таких мов як HTML, Javascript  і CSS починаючи з базових елементів. Також, будемо створювати невеликі відео ігри, які діти будуть самостійно робити на базі Scratch. Спробуємо разом створити цікаві місця з допомогою Minecraft тощо.

ІННОВАЦІЙНО

ЦІКАВО

БЕЗКОШТОВНО

ВЕСЕЛО

Наша місія

Ми прагнемо дати можливість дітям краще розібратись з технікою та програмуванням і цим допомогти в перспективі освоїти ті професії і ремесла, що можуть стати провідними в економіці світу.

Ми віримо, що така практика потрібна не тільки програмістам, а вміння правильно працювати з ІТ світом може дати нам прекрасних архітекторів, дизайнерів, інженерів, лікарів, вчителів тощо. І для цього пропонуємо почати з гри і готових програм для розвитку, які надає CoderDojo.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ?

Ноутбук

Мають бути встановлені програмами для роботи (наприклад, Scratch + готовий онлайн аккаунт до нього).

Щось перекусити.

Наші заняття тривають приблизно три години. Тому, ми радимо дати Вашій дитині фрукти, печення чи ще щось для швидкого перекусу.

Хтось із батьків

Присутність батьків на самому занятті не є обовязковою, але Ви точно маєте привести і забрати дитину з нашого офісу. А якщо маєте знання ІТ, то можете долучитись до руху.

ЯК РЕЄСТРУВАТИСЬ?

Заповніть нижче форму реєстрації і ми повідомимо, коли будуть наступні курси

АБО ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ В ІНШИЙ СПОСІБ

OK Factory Coworking
Zelena 20 Lviv, Ukraine

Tel: +38 063 021 1340

Email: lviv@okfactory.eu

TOP