Image module

Про

Factory Coworking Lviv

Від спільної економіки до послуги коворкінгу...

Factory Coworking Lviv це… робоче місце 21 століття, в якому все засновується на співпраці та розумінні, що всі ми разом кращі ніж поодинці. Ми не просто ділимо 300 м2 історичного простору в затишному даунтауні, міста Лева, не тільки випиваємо літри духмяної кави, сумлінно працюємо над інноваціями, розвиваємось на воркшопах, але і творимо історію Нової Фабрики, мріємо, діємо, надихаємось емоціями і відчуттями, які можна отримати тільки в Factory Coworking. Не в нудному офісі і не вдома, де кіт скаче по ноуту. На Фабриці ми спільно створюємо ідеальну для роботи і розвитку атмосферу завдяки кількості цікавих речей, людей та приємних дрібниць навколо. Ти альтруїст ? Мрійник ? Мандрівник ? Шукаєш себе і нетривіальне для роботи місце ? Якщо Ти відповів хоч на одне запитання – так – Ти маєш працювати в нашому коворкінгу ! Тобі тут буде комфортно.Ти зможеш внести свою унікальну “цеглинку” в нашу фабрику. Місце зустрічі: Зелена, 20. Factory coworking Lviv (колишня книжкова фабрика Атлас)

Image module
КОВОРКІНГ

Coworking

Спільно

Завдяки натхненню аналогічного простора в Берліні, за ініціативою Італійської компанії коворкінг вікдрив свої двері в 2015 році.
Дотримаючись принципами шекінг економіки, кожен може долучитись і вносити свої зміни.

Працювати

Місце створене для роботи. Хоть це не бібліотека і є навіть зона релакс де можна відволіктись з ФІФА у вільних час, простір стовений виключно для робочих потреб.

Фабрика

Дожлились… Працюємо в Фабриці. Але в цьому і стимул, не звичні умови для роботи, ревіталізація історичного приміщення з 1882 року в поєднанні з новими технологіями. Фабрика як символ продовження роботи навіть коли виробнитство зупинено.

Люди

З моменту відкриття, Фабрику відвідали гості з десяток країн світу. Безцінний обмін досвіду та ідей легко трапляється в Factory Coworking Lviv за горнятком кави. Місце живе доки в ньому люди творять. Чому б не творити разом?

Hotspot image
 • FOOD FACTORY
  Фабрика їжі прямо на робочому місці...

  Любителі піци або суші? Не проблема, Food Factory може задовільнити і потребу закуски до пива. А з нашим промокодом ще і зі знижкою 😉

 • TICKET OFFICE
  Цому б не купити авіаквитки в коворкінгу?

  Серед наших резидентів Digital турагентство ✈️🇮🇹 #FlyItalia, тому коли захочеться в Італію, через коворкінг можна прямо в аеропорт 😉

 • MAKER SPACE
  Наші нові резиденти мейкери...

  Це поєднання сучаcного обладнання, цікавих програм та крутих менторів. Цей проект створений для школярів, щоб продемонструвати, наскільки захоплюючим може бути навчання.

 • TATTOO SALOON
  Що тут ще сказати...?

  Ви колись бачили тату салон в коворкінгу? Прийшов попрацювати, пішов з татухою… 😉

LATEST FROM GALLERY

Check out the latest trends and modern techniques

Ціни
Day
Денний варіант ідеальний для разових відвідувань або гостей міста!
149 / день
 • Openspace Working Place
 • Wi-Fi
Оплатити
Openspace
Для справніх любителів спільної економіки, опенспейс для постійного контакту з іншими резидентами.
1499 / місяць
 • Openspace Fixed Place
 • Wi-Fi
 • Kitchen Equipment
Приєднатись
Private Office
Всі переваги спільної екосистеми коворкінгу але в приватному куточку для своєї команди
1999 / місяць
 • Private Place
 • 24/7 Pass
 • BBQ Party
Надати запит
FACTORY COWORKING LVIV

Let's work together!

Вулиця Зелена 20. Книжкова Фабрика “Атлас”
3й та 2й пов.

79005 м. Львів – Україна
Заїзд через площу Петрушевичa

Plus Code: R2MQ+49R

Для приєднання до спільноти та бронювань 
booking@coworking.lviv.ua
Для співпраці та інших питань
ciao@coworking.lviv.ua

(+38) 0630211340

FACTORY COWORKING’S NEWS

Останні новини від спільноти коворкінгу.

Factory Coworking виграє 2018 Coworker Members’ Choice Award

Львів, Україна – (понеділок, 16 квітня 2018) – Factory Coworking сьогодні оголосили переможцем 2018 Coworker Members’ Choice Award. Переможці цього конкурсу визначалися на основі тисяч відгуків, голосів та думок, зібраних протягом року від

Share